~Z D U Ř *.NEUMÍŠ ZDRAWIT NEBO CO?~ =o*

Scene

18. prosince 2008 v 21:25 | keks


Tady máme scene princezničku má HELLO KITTY korunku
HELLO KITTY náhrdelnik růžovoučký vlásky a piersing v nosní přepážce ten k tomu moc nesedí.

Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.

Scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.

Scene kids mají rádi pokemony,ninja a podobné postavičky.
Scene kids milují focení .často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost.scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo.žádná scene girl o sobě neříká že je scene.

Kalhoty = uzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách,nejen v černé.holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.
Trička = trička s co nejvíc ulítlým nápisem,
Hello kitty,mráčky,duha,sluníčka,puntíky,proužky,trčka kapel,srdíčka atd.
Šperky = populární jsou barevné korále,čím větší tím lepší.Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod..Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo.Obří náušnice jsu velmi časté.Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponkySponky s hello kitty,korunky apod..
Boty = vansky-kostičkované
Barevné baleríny
Conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.
Scene make-up = jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení.
Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí,které mohou být dotáhlé až za hranici obočí.
Scene girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny.Objevují se barvy jako-modrá,fialová,žlutá,oranžová a červená.Nezáleží tolik na barvách ale na originalitě nápadu..
Scene vlasy a úcesy = jedna z nejdůležitějších věci jsou u scene kids vlasy.
Jsou bud hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond.
Do svého úcesu přidávají hodne barevných pramínků v několika barvách.zase platí pravidlo že čím víc crazy tím líp.Holky mají často prodloužené vlasy.Ofina spadá do očí ale nikdy není uplně přes oči,protože by nebylo vidět líčení.Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené. Toto jsou fotky získané z internetu jestli chcete můžete do vyhledávača www.seznam.cz napsat scene girls scene styl atd.

Tato fotka je pro mě velice vzácná hledala jsem ji na seznamu hodně dlouho uviděla jsem ji na kamošiném blogu a hned jsem ji chtěla vůbec jsem si neuvědomila že se dá z blogu stáhnout tady je blog jedné mojí kamošky jukněte se moc o scene v něm není ale přece jen je zas o něčem jiném

Tato photečka vedle které ted píšu je nádherná moc se mi líbí ty vlasy a vůbec celá ta scene jak je nalíčená má moc krásně udělané ty vlasy.
Tato scene mánádherně udělanou tu krvavou pusu příde mi to jako doopravdy . Takže lidi ve scene stylu jsou poměrně dost podobný Emo girls, boys, kids... Proto, když vlezu na nějakej blog tak je v rubrice Emo girls polovina Scene girls.
Většina scene people tráví hodiny na myspace, kde mají tisícovky přátel, hlavně mezi "svýma" lidma. Někdy se z jejich profilů může zdát, že mají trošku vyšší sebevědomí, než je normální... No a možná to tak i bude...

1.Scene girl mají poměrne často crazy hair,nahoře natupírované pro nejwětší objem a dole krásně wyžehlené.Barwy wlasů jsou různé nejčastěji Blond,Hnědá a černá wyzdobené různými sponkamy a barewnými prameny. Hlawně být originální!!!!

Scene poslouchají wlastně wšechno nečastěji Hardcore nebo Crunk.

Scene Girls mají velmi wýrazny makeup,různě protáhnuté linky,barewné stíny,ale hlawně obrovské umělé řasy!!!! Platí samozřejmě owšem Být Originální

Mluva a chowání je takowé no sebewědomé xD Užiwají hlawně slova Btw,wtf,grrr,cool,rawr atd atd......
How to Style Scene Hair
 • Zbav se roztřepených konečků nejméně každých 6 týdnů.Toto ti pomůže udrže si zdravý vzhled.Dlouhé vlasy jsou nejjednouší k vytvoření scene looku.
 • Používej kondicioner a šamopón pro tvůj typ vlasů.Šampóny značky BED HEAD jsou velmi dobré
 • Češ si svoje vlasy každý den.
 • Obarvy si svoje vlasy peroxidem na blond a dej si do nich spustu barevných proužků.Tato kombinace vypadá velmi dobře. (Táké v hnědé i černé..důležité jsou proužky)
 • Přikrášlete si vlasy různými doplňky.Sponky do vlasů,čelenky..vypadá to dobře.
NightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.cz Mezi těmito scene jsou i naše české scene girls.
 • Otázky:
 • Kde a kdy vzniklo scene
 • Jsou scene smutní nabo veseli.
 • nosí černou nebo výrazné barvičky.
 • vyjmenuj co nejvíce přezdívek scene girls.
Pište mi komentíky a do těch mi pište odpocvědi nebo taky na
E-mail:kassandra.cerna@atlas.cz díky předem za odpovědi.


Jak se stát Scene Queen

Přesný návod neexistuje, ale můžeš se inspirovat tipy, jak se přiblížit vzhledu a osobnosti pravé Scene Girl:

1. Kým chceš být?
To je zásadní otázka na úvod. Pokud nemáš dostatek sebedůvěry, ani to nezkoušej. Scene Queens mají pocit, že jsou pořád centrem pozornosti. Okolí je často vnímá jako namachrované, drzé a nestálé slečny.

2. Vyšperkuj profil
Internetová hvězda se neobejde bez své vymazlené prezentace na netu, pod svým scene jménem. Denně bloguj, přidávej nové fotky a upravuj profil. Žádná žádost o přidání do přátel se neodmítá...

3. Nauč se slang
Při psaní používej zkratky. Mezi nejprovařenější patří: omg, wtf... Oblíbené jsou výkřiky na konci slov, např.: "radd" nebo "rawrr". Populární je také komolení jazyka (v angličtině např. "talk lyke dis" apod.)

4. Oblékni se
Podstatný je extravagantní outfit. Balerínky, nebo kotníkové konversky (nejlépe každá bota nebo tkanička jiná), úzké džíny, barevné topy s vtipnými potisky: puntíky, hvězdičky, mráčky, komiksové postavičky, ale především motiv robotů a dinosaurů. In jsou také trička hardcorových kapel. Z doplňků vybírej pyramidové pásky, obrovské brýle a dlouhé náhrdelníky.

5. Namaluj se a učeš se
Vytvoř si výrazný make-up, ale ujisti se, že nevypadáš jako klaun. Hodně sty­lová budeš s piercingem na obli­če­ji. Jedna barva na hlavě je nuda, mu­síš být odvážnější! Mrkni na tipy vpravo, jak si vy­tvo­­­říš scene make-up a účes.

6. Vyfoť se
...v šokujících pózách. Jakmile umístíš na svém profilu nové fotky, nezapo­meň o nich informovat všechny své přátele.

Jak vytvořit scene make-up?

* Aplikuj silnou oční linku. Nejlepší je černá, stříbrná nebo modrá.

* Použij výrazné neonové oční stíny. Nejvíc v kurzu je zářivě růžová, ale žlutou, fialovou nebo tyrkysovou taky nic nezkazíš. Můžeš použít i dvě barvy, které v polovině víčka budou přecházet jedna do druhé.

* Super efektu docílíš umělými řasami a nalepovacími ozdobami.
Líčení zakonči řasenkou: neboj se použít barevnou.

* Buď přesvědčená, že tvůj make-up je nejlepší a neboj se experimentů.

Jak vytvořit scene účes?


* Základem je černá, anebo totálně blond v kombinaci s křiklavými melíry v modré, zelené nebo růžové barvě.

* Sestříhání do vrstev při tvorbě vlasové frizúry hodně pomůže.
Základem jsou rovné vlasy. Přehoď část na stranu a nech padat ofinu nebo patku do tváře.* Rozjež háro nahoře, nebo u uší. Další tip je ohon se splývajícími "licousy".

* Nezapomeň na dětské vlasové doplňky: sponky, mašličky a čelenky
Toto je pár avatarů SCENE girlsek,mě se nejvíc líbý asi ta v druhé řadě hned první.

Tato je trochu jako barbie ale jde na ní poznat že je to scene.Je to mocinky nocinky mocinky hezká fotečka mě se mocinky mocinky mocinky moc líbí.

Sama vypadám jak "Barbie":D ale miluju Scene styl...jsou krásne, středem pozornosti.a vůbec jsou dokonalé...a kdo je odsuzuje??Odsuzovat někoho jen podle toho že má jiný styl než vy je nesmysl, dokonce mi občas příjde, že jsou to lepší lidi než my ostatní.,že mají lepší srdíčko:).že jsou výstřední???no A co???Tak ať jsou středem pozornosti, ať vypadají nápadně ale pořád jsou to lidi jako my, jako vy:)Tak je tak berte, oni mají jen svůj styl..a ten styl je o.k...

Tohle od slova sama bylo napsané u táto photečky tak si to pořádně přečtěte ten kdo to napsal věděl co tím chtěl říct.


Tuto scene tu již někde mám ale na jiných fotkách kdyby jste někdo věděli jak se jmenuje tak mi to do komentíků napište určitě pak její jméno zveřejním,DÍKY.

Taky má cool in vlasy.
Je moc hezky namalovaná.
Je celá COOL IN.

Toto jsou nějaké emo girlsky,tyto nejsou moc hezký ale taky ujdou.Líbý se mi ty růžový vlasy a ta růžová mašle.Emo styl je docela hezkej.tady jsou scene girl

první scene girl vítězka soutěže v roce 2006 naj je ten třetí obrázek nebo ten první.

Tahle je sice tlustější ale je o mnoho hezčí než ta před ní to je její blog:catherine.cocaine.sblog.cz mrkněte se má tam cool písničku. Damn dirty dolls.
Tahle by to vyhrála, kdybych o tom rozhodovala já a moje kámošky.Protože ta je aspon cool. Tady je na vampire freakk má to tam faktycky dobrý:vampirefreaks.com/XbeybeeX

Ta je taky hezká ale nemá blog ani není na vampire freaks abych vám to předvedla.tady:vampirefreaks.com/1scenegirl1 je to taky cool.
Tato je strašně zmalovaná ale jinak je docela cool.Tato je nej coolovatější.
TATO JE NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Tady je cool scene sukně. • Barevné sponky :) Klidně jedna, dvě, nebo víc, v nejrůznějších barvách a s detaily, jako jsou postavičky z anime seriálů, nebo oblíbené růžové Hello Kitty sponky.
 • Spolu se sponkami, nebo klidně místo sponek, si můžete do vlasů dát nějakou veselou mašli nebo šátek.
 • Pro scene hair je také typická patka, ale ne jako u ema přes oči, musí být vidět váš pracně udělaný make-up.
 • Scene účesy poznáte také podle toho, že dole jsou naprosto narovnané pomocí žehličky, zatímco nahoře jsou lehce natupírované.
 • Je vcelku jedno jakou barvu účesu nosíte, viděla jsem modrou, růžovou, fialovou… Ale nejvíce oblíbené jsou určitě blond, černé a hnědé vlasy. Blondýnky mají často obarvené proužky vlasů, a vypadá to suprově.
 • Spousta laku, aby účes zůstal co nejdéle v podobě, které chcete :)
 • oblékej se výstředně - scene nosí barevná trika s vtipným potiskem (třeba Hello Kitty) nebo potiskem oblíbené kapely, krátké sukně, pro kluky těsné kalhoty a uplé triko.
 • scene mají šílený účes, jakékoliv barvy, do vlasů si dej barevné, veselé sponky.
 • nechej si udělat piercing, třeba ve rtu, tunel do ucha, nebo prostě tam, kde se ti to líbí.
 • buď přátelská k lidem, buď středem pozornosti, scene má hodně přátel. Někde jsem četla s každým se objímej, ale to mi přijde jako hloupost a přetvářka.
 • choď na koncerty, poslouchej co chceš - punkrock, indie, rap, metal…
 • udělěj si profily na internetu, třeba na Myspace a nalákej na ně co nejvíce lidí, povídej si s ostatními scene kids, vyměňuj si svoje scene fotky atd. Je toho spousta, mnoho scene girls se stalo na internetu opravdu slavnými.
 • scene netvrdí že jsou scene, scene jsou prostě sví
 • buď svá/svůj a bav se - buď scene!


Tohle není scene je to trochu sprostý ale pak s to ho vzniknou nej nej nej obrázky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luck.eshek Luck.eshek | Web | 19. prosince 2008 v 20:52 | Reagovat

ahojky u mě je soutěž O nej mazlíčka! pojd se přihlaaasit jestli máš zájem!! bude srandaaa!!! xD více info:

http://luck-eshek.blog.cz/0811/sonmazlicka-prihlasky

neber to jak reklamu ale jako pozvání!

2 Kryska Kryska | 19. prosince 2008 v 20:53 | Reagovat

Nazdárk prosím nezlob se že ti píší a nepíší do reklam ale s blogrm to moc neumím. Ale potřebuji pomoc už 30 soutěž končí prosím hlásni pro potkana s číslem 2 a nebo 6 je to důležité na tom to odkaze- http://corleonerat.blog.cz/0811/miss-potkan-08

S pozdravem a svřerlím díkem Kryska a krysáci :)

3 Starý Dinosaurus Starý Dinosaurus | Web | 19. prosince 2008 v 20:54 | Reagovat

Ankety na prosinec

4 Miguška Miguška | Web | 19. prosince 2008 v 20:58 | Reagovat

Ahojky máš moc hezký blog.

Prosím přijď se podívat na můj :)

najdeš tam třeba:

poradnu,rubriku pro holky,vánoční nápady, atd.. :) budu ráda když zanecháš koment :) pa

5 SarBuc SarBuc | Web | 19. prosince 2008 v 20:59 | Reagovat

Mas super blog PLS chod na moju stranku a klikni na bielo-modru a cerveno-ciernu reklamu PLS!!!

(....\............../....)

. \....\........... /..../

...\....\........../..../

....\..../´¯.I.¯`\./

..../... I....I..(¯¯¯`\

...I.....I....I...¯¯.\...\

...I.....I´¯.I´¯.I..\...)

...\.....` ¯..¯ ´.......'

....\_________.·´

.....l-_-_-_-_-_-

.....l-_-_-_-_-_-

6 kiríííseQ kiríííseQ | Web | 19. prosince 2008 v 21:00 | Reagovat

Máš mocinky upe hezzu blog!!! Upe se ti to povedlo!! Plíís jukni na můj xD

7 Týndule :P Týndule :P | Web | 19. prosince 2008 v 21:02 | Reagovat

ČaUky :) Hlásni prosím O NejHezčí Blog Pa :)

Ps:Ty Fotky co tu máš Sou Scene :D a Ne Emo ! :D

8 jirkuv-blogisek3 jirkuv-blogisek3 | Web | 19. prosince 2008 v 21:03 | Reagovat

ahojik mas moc hezuuu blog tak se pls přihlas na mem blogu do :SONB1 předem moc díky a sorry za reklamu

9 Barísek Barísek | 2. března 2009 v 11:25 | Reagovat

Máš to tu mocinky ošklivý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10 ja ja | 29. března 2009 v 1:35 | Reagovat

ta scene holka na ktoru si sa pytala je dakota rose je to sestra kiki kannibal tak len to som chcela :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


~KLIKI CLICK~

~TOPLISTÍK~

TOPlist